Kominki Salata 1981

O nas

Nasza firma istnieje od 1994 roku. Na bazie doświadczeń inżyniera budownictwa Zbigniewa Salata, który od lat osiemdziesiątych zajmował się budową kominków tradycyjnych, jako pierwsi wprowadziliśmy na olsztyński rynek wkłady kominkowe firmy Jotul. Z czasem poszerzyliśmy ofertę o innych producentów takich jak Austroflamm, Brunner, Spartherm. Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, takie których ciepłem będą się Państwo cieszyć przez wiele lat a nawet pokoleń.

Montaż i obudowy kominków wykonujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego, używamy nowoczesnych, atestowanych materiałów by stworzyć kominek nie tylko ładny ale również bezpieczny i funkcjonalny.

W naszej ofercie znajdą Państwo kafle kominkowe i piecowe, których różnorodność form pozwala na stworzenie kominka zarówno klasycznego jak i bardzo nowoczesnego. Współpracujemy z polskimi jak i zagranicznymi kaflarniami, a projekty wykonujemy w specjalistycznym programie PaletteCad.

Oferujemy również piece wolno stojące, które dzięki niższej cenie i mniejszym nakładom pracy przy montażu, przebojem wchodzą na polski rynek.

Uczestniczymy w szkoleniach i kursach, odwiedzamy międzynarodowe targi by poszerzać wiedzę i poznawać nowe trendy.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kominki Polskie, które zrzesza najlepsze firmy z branży kominkowej w naszym kraju.

Serdecznie zapraszamy

Anna i Zbigniew Salata

Aby zapoznać się z mapką dojazdu, należy klinkąć w poniższy przycisk

Mapka dojazdu

Skontaktuj się z nami telefonicznie: tel/fax (89)5276518 lub korzystając z naszego formularza kontaktowego

Kontakt Dobra firma Design by: KMProjekt
stat4u